Wiadomości

Wojewoda powołał nowego Dyrektora Wydziału Zdrowia

Nowym Dyrektorem Wydziału Zdrowia Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego została Pani Katarzyna Dośla-Szcześniak, która zastąpiła na tym stanowisku Panią Annę Krakowińską. Powołanie wręczył osobiście Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki.

Czuję się zaszczycona nominacją na stanowisko Dyrektora Wydziału Zdrowia, ale jako wieloletni pracownik Wydziału wiem jak duża jest to odpowiedzialność i jak trudne wyzwania przede mną. – powiedziała Pani Dyrektor odbierając powołanie z rąk Wojewody.

Katarzyna Dośla-Szcześniak jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji UWM w Olsztynie. Ukończyła również studia podyplomowe:  społeczno-prawne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi na tym samym Wydziale oraz studia podyplomowe: zdrowie publiczne i środowiskowe w Instytucie Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera w Łodzi.
Od 2008 roku pracuje w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. Od 2013 roku na stanowisku kierownika oddziału zdrowia publicznego w Wydziale Zdrowia.

W kręgu jej zainteresowań znajduje się psychologia, a wolny czas lubi spędzać w gronie rodzinnym oraz czytając książki i słuchając muzyki.

Źródło. fot. WMUW w Olsztynie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*