Na sygnale

Włamał się do samochodu i ukradł przesyłki. Poszukują go policjanci

Szczycieńscy policjanci ustalają tożsamość mężczyzny mającego związek z włamaniem do samochodu i kradzieży z niego przesyłek kurierskich.

Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny mającego związek z włamaniem do samochodu, a następnie kradzieżą z jego wnętrza przesyłek kurierskich. Do zdarzenia doszło w dniu 15.05.2019 r. na terenie Szczytna. Nieopodal miejsca zdarzenia zainstalowany był monitoring, dzięki któremu Policja ma możliwość opublikowania wizerunku mężczyzny. Na takie zachowania nie będzie przyzwolenia, a sprawca powinien odpowiedzieć za to, co zrobił i ponieść konsekwencje prawne swojego postępowania.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na nagraniu mężczyznę lub też posiada istotne informacje w sprawie proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szczytnie. Informacje można przekazywać drogą telefoniczną pod nr tel. 89 623 22 76 lub mailowo do prowadzącego postępowanie – st. asp. Marcina Grabskiego, e-mail: marcin.grabski@szczytno.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Źródło: KWP Olsztyn (aw/rj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*