Ciekawostki

Wkrótce otwarcie kolejnego sklepu sieci Lidl w Olsztynie

Już 16 lipca o godzinie 8:00 przy ul. Barcza 52 otwarty zostanie kolejny sklep Lidl.  Z tej okazji zapraszamy do udziału w festynie oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie w Olsztynie klienci będą mogli znaleźć produkty dobrze im znanych marek Lidl m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca”, wędliny PIKOK czy ryby marki Nautica, świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, a także nabiał marek Pilos czy Bluedino. Z okazji otwarcia, w okresie od 16 lipca do 26 lipca, wiele produktów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W piątym sklepie sieci Lidl w Olsztynie znaleźć będzie można ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi   dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę tekstyliów  i artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio dwa razy w tygodniu. W nowej placówce z okazji otwarcia Klienci mogą nabyć m.in. szeroki asortyment akcesoriów kuchennych oraz atrakcyjnych zabawek.

W dniu otwarcia zapraszamy do udziału w pokazach kulinarnych, wspólnym grillowaniu oraz konkursach. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy również wiele atrakcji – konkursy oraz zabawy.

Obiekt sieci Lidl w Olsztynie zlokalizowany przy ul. Barcza 52 ma powierzchnię sali sprzedaży około 1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało 25  osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 19:00. Dodatkowo dla wygody naszych zmotoryzowanych Klientów przygotowaliśmy około 80 miejsc parkingowych.

„To nasza kolejna placówka w Olsztynie. Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki.” – podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie

W placówce wykorzystano nowoczesne ekologiczne rozwiązania:

  • system ogrzewania oparty o gruntowe pompy ciepła,
  • system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych
  • i zużytego powietrza (rekuperację),
  • energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej tego obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 9000 sklepów tej marki. Sieć sklepów Lidl obecna jest na polskim rynku od 2002 roku. Obecnie ma już w Polsce ponad  500 sklepów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*