Wiadomości

Wizz Air zwiększa liczbę lotów z lotniska Olsztyn-Mazury do Dortmundu

Od 5 sierpnia br. Wizz Air zwiększy częstotliwość połączeń na trasie Olsztyn-Mazury – Dortmund z 2 do 3 lotów tygodniowo. Pasażerowie będą mogli skorzystać z rejsów na tej trasie w poniedziałki, środy i piątki.

Zmianie ulegną również godziny lotów. Bilety w jedną stronę z lotniska w Szymanach do Dortmundu są dostępne w sprzedaży na stronie przewoźnika www.wizzair.com a ich ceny zaczynają się od 59 zł.

loty-dortmund-olsztyn

Na początku lipca Wizz Air ogłosił uruchomienie kolejnego połączenia z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Niemiec, tym razem do Bremy. Pierwszy lot zaplanowany jest na 27 października a rejsy na tej trasie odbywać się będą dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele. Ceny biletu w jedną stronę zaczynają się od 39 zł.

loty-brema-olsztyn

Również Ryanair rozszerzył ofertę lotów z lotniska Olsztyn-Mazury, ogłaszając uruchomienie połączenia do Kolonii. Trzecie połączenie do Niemiec w rozkładzie lotów portu w Szymanach ma zostać zainaugurowane 7 listopada. Pasażerowie będą mogli skorzystać z tego połączenia dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele. Bilety w cenie od 65 zł dostępne są na stronie przewoźnika www.ryanair.com

loty-kolonia-olsztyn

Aktualny rozkład lotów sprawdzić można na stronie internetowej Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury www.mazuryairport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*