SportSporty walki

Wicemistrzostwo zawodniczki Olsztyńskiego Klubu Kyokushin Karate

W dniach 25-26 listopada 2023r odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Karate Kyokushin w Bartoszycach. W zawodach brali udział Juniorzy i Młodzieżowcy(18-21 lat). Łącznie brało udział 204 zawodników, z 60 klubów z całej Polski.

Olsztyński Klub Kyokushin Karate reprezentowały trzy zawodniczki: Julia Milewicz (młodzieżowiec), Zuzanna Dąbkowska (juniorka)oraz Aisha Ndiaye (juniorka). W konkurencji kata było 34 zawodników. Olsztyn reprezentowały w tej kategorii: Zuzanna, która  zajęła 10 miejsce oraz Aisha, która w ostateczności zajęła 7 miejsce. Natomiast w kategorii kumite walkę podjęła Julia Milewicz, która w kategorii kobiet młodzieżowców (55kg) zdobyła wicemistrzostwo Polski.

W tym samym czasie, w dniu 26.11.2023r, przy wsparciu instruktorki Magdaleny Rogowskiej, młodsi zawodnicy brali udział w IKO Warsaw Open w Białołęce. Olsztyński Klub Kyokushin Karate reprezentowali: Malwina Otremba (III miejsce w kategorii kumite), Antoni Harpak (I miejsce w kata i III miejsce w kumite), Paweł Kwiatkowski, Nela Paszkowska (I miejsce w kata), Lena Jankowska oraz Anna Dowgun.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*