Wernisaż wystawy fotografii Krzysztofa Gierałtowskiego pt. „Twarzą w twarz”

- Kategoria: Kultura
0

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza 6 lutego do Galerii Amfilada (Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 3) na wernisaż wystawy fotografii Krzysztofa Gierałtowskiego pt. „Twarzą w twarz”. Wstęp wolny.

Krzysztof Gierałtowski -„Twarzą w twarz”

Kiedy rozmyśla się o muzyce rockowej, do głowy przychodzi Rolling Stones. Gdy porusza się temat reportażu, na pewno wymieni się nazwisko Kapuścińskiego. Podczas rozmowy o teatrze – Kantor, o aktorstwie – Holoubek. Zaś gdy myślisz o fotografii portretowej, bez namysłu mówisz: Gierałtowski!

Krzysztof Gierałtowski przez dziesięciolecia portretował największych polityków, aktorów, kompozytorów, pisarzy, artystów i modelki, prezydentów i papieży. I właśnie ich pokaże na fotografiach zgromadzonych na wystawie zatytułowanej „Twarzą w twarz”, w Galerii Amfilada Miejskiego Ośrodka Kultury. Takiej wystawy i tak wielkiej osobistości ze świata fotografii jeszcze w Olsztynie nie było.

Źródło: MOK Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Drogowe podsumowanie weekendu

W ubiegły weekend na drogach Olsztyna i powiatu