Kultura

Wernisaż wystawy fotograficznej „Ptaki we fraktalach” Andrzeja Wojciecha Lubeckiego

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej „Ptaki we fraktalach” Andrzeja Wojciecha Lubeckiego.

17 stycznia /piątek/ 2020 r., godz. 17.00

Galeria Stary Ratusz WBP; ul. Stare Miasto 33

 

„Ptaki we fraktalach” to wystawa, której celem jest przedstawienie własnego dorobku w zakresie pozyskania zdjęć cyfrowych i możliwości ich przetwarzania, tak, by wzbudzić w obserwatorze zainteresowanie i pobudzić jego emocje. Na wystawie prezentuję zdjęcia w cyfrowej formie fraktalnej o tematyce, głównie przyrodniczej.

Andrzej Wojciech Lubecki

 

Andrzej Wojciech Lubecki – urodził się w Warszawie w 1950 r. W roku 1977 ukończył studnia na ART w Olsztynie na Wydziale Geodezji. Od 1977 do 2017 pracował na ART i UWM w Olsztynie. Ponad 15 lat zajmował się Studenckimi Kołami Naukowymi o tematyce teledetekcyjnej. Jest specjalistą w zakresie wykonawstwa i interpretacji zobrazowań lotniczych i termowizyjnych. Publikował fotografie w czasopismach popularno-naukowych i naukowych. Od kwietnia 2019 r., zaczął zajmować się fotografią fraktalową. Pisze wiersze.

Wystawa w Galerii Stary Ratusz jest już ósmą indywidualną prezentacją jego fotografii, poprzednie odbyły się w Olsztynie w klubie SM Kormoran, Bibliotece UWM, Galerii Baccalarium, Planecie 11; w Barczewie w Synagodze i w braniewskim Centrum Kultury. Jest członkiem grupy A*R*T przy UWM w Olsztynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*