Wernisaż wystawy fotograficznej pt.: „Mój Olsztyn” członków Akademii Trzeciego Wieku

- Kategoria: Kultura
0

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej pt.: „Mój Olsztyn” członków Akademii Trzeciego Wieku przy MOK w Olsztynie z Koła Miłośników Fotografii.

Mój Olsztyn”

Miasto widziane „okiem kamery fotograficznej” słuchaczy Akademii Trzeciego Wieku przy MOK w Olsztynie.

Tak postrzegamy nasz Olsztyn z bliska i z daleka, prezentujemy domy, ulice, parki, jeziora i rzekę Łynę. Są tu zarówno obiekty przeszłości miasta jak i te współczesne, wszystkie bliskie naszemu sercu. Znajdziemy Olsztyn o różnych porach roku, o każdej porze dnia i nocy, w słońcu i we mgle.

Koło Miłośników Fotografii:

Marek Hasso-Agopsowicz, Marian Baranowski, Wiesława i Jan Filipek, Eugeniusz Gajlewicz, Elwira Gutkowska, Zofia Jastrzębska, Elżbieta Karnacewicz, Zofia Karzel, Joanna Klikowicz, Elżbieta Konopacka-Romanowska, Teresa Kowalska-Wojniusz, Małgorzata Kumkowska, Maryla Robaczewska, Halina Umińska, Tadeusz Więckowski, Joanna Wrońska, Zofia Zarzycka, Magda Zembrzuska-Pitura.

6 grudnia /piątek/ 2019 r., godz. 17.00

Współorganizator: Akademia Trzeciego Wieku przy MOK w Olsztynie

Wystawa będzie czynna do 18.12. 2019 r.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się