Sport

Warmia, Mazury i Powiśle areną zmagań golfistów seniorów

Pola golfowe w Naterkach koło Olsztyna oraz w Pasłęku przez najbliższe dni będą arenami zmagań golfistów seniorów z całej Europy. Wszystko za sprawą turnieju ESGA Poland 2024, w którym weźmie udział około 290 zawodników.

W terminie 30 czerwca – 7 lipca 2024 roku Warmia, Mazury i Powiśle będą gościć golfistów seniorów z całej Europy. Zarówno pole golfowe Sand Valley w Pasłęku, jak i Naterki zyskały bardzo wysokie oceny wizytujących członków zarządu ESGA.

Wydarzenie rozpocznie konferencja prasowa, która odbędzie się 29 czerwca o godz. 12:00 w Naterkach. Organizatorzy przekażą przedstawicielom mediów wszystkie niezbędne informacje o turnieju.

W zawodach weźmie udział około 290 zawodników z 18 Stowarzyszeń Golfa Seniorów z całej Europy. Turniej będzie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: 55+ , 65+  oraz 75+.

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Golfa Seniorów, które jest od 2013 roku członkiem Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Golfistów Seniorów (ESGA). Partnerem wydarzenia jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*