W samochodzie ciężarowym pękła opona. Auto uderzyło w barierki ochronne

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

W powiecie nidzickim w okolicy Rączek doszło do zdarzenia drogowego na drodze szybkiego ruchu. W samochodzie ciężarowym, który przewoził ładunek ponadgabarytowy, pękła opona. Uszkodzeniu uległo kilka barierek ochronnych na drodze. Ruch w kierunku Gdańska odbywał się jednym pasem.

Dziś około godz. 6:00 oficer dyżurny nidzickiej policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym na drodze S7 na wysokości miejscowości Rączki w gm. Nidzica. Na miejsce zdarzenia został wysłany patrol ruchu drogowego, który potwierdził to zgłoszenie. Na miejscu policjanci ustalili, że w samochodzie ciężarowym, który przewoził ponadgabarytowy ładunek pękła opona.

Kierowca tego pojazdu stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pas zieleni i uderzył w barierę ochronną. Kierowcy nic się nie stało, jednakże w tym miejscu zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Gdańska. Do czasu usunięcia pojazdu i sprzątnięcia nawierzchni utrudnienia w ruchu trwały do godz. 9:00.

Źródło: KWP Olsztyn (id/tm)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus