Ciekawostki

W Olsztynie powstanie szkółka wędkarska

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie gorąco zachęca rodziców do zapisywania swoich dzieci do szkółki wędkarskiej w Olsztynie. Zajęcia odbywać się będą głównie w soboty przy ulicy Bałtyckiej 2 (siedziba Okręgu), a prowadzić je będą doświadczeni wędkarze.

W związku z planowanym uruchomieniem szkółki wędkarskiej Okręg PZW w Olsztynie zwraca się z prośbą o przekazywanie na rzecz szkółki wędkarskiej niepotrzebnego sprzętu wędkarskiego, tj. wędki, spławiki, siatki na ryby i inne akcesoria wędkarskie. Sprzęt wędkarski można zostawiać w siedzibie Okręgu PZW Olsztyn przy ulicy Bałtyckiej 2.

Szkółka wędkarska to idealne rozwiązanie dla dziecka, by w wolnym czasie oderwać się od komputera i spędzać go aktywnie na świeżym powietrzu. Na zajęciach każde dziecko nauczy się między innymi rozpoznawania gatunków ryb, jak prawidłowo dobierać przynętę, itp.

26 kwietnia 2014 r. (sobota) o godzinie 10.00 w siedzibie Okręgu PZW Olsztyn przy ul. Bałtyckiej 2, w związku z uruchomieniem szkółki wędkarskiej, odbędzie się spotkanie organizacyjne dla dzieci i ich rodziców.

Na spotkaniu będzie możliwość zapisania swojego dziecka do szkółki oraz omówione zostaną wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące działania szkółki wędkarskiej.

Zajęcia w szkółce są bezpłatne!

Źródło: Okręg PZW Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*