W domu urządził plantację konopi

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Sąd Rejonowy w Biskupcu aresztował 27-letniego mieszkańca powiatu bartoszyckiego na 3 miesiące. Mężczyzna został zatrzymany w swoim domu, w którym urządził plantację konopi. 27-latek wytworzył ponad 3800 gramów ziela konopi innych niż włókniste. Miał też inne narkotyki, tj. ponad 15 gramów amfetaminy. Prowadzone w tej sprawie śledztwo ma charakter rozwojowy.

W czwartek, (18.11.21r.), kryminalni z Bartoszyc zatrzymali w jednej z miejscowości w powiecie bartoszyckim 27-latka. Powodem wizyty funkcjonariuszy w jego domu były informacje o możliwości posiadana przez mężczyznę narkotyków. 27-latek nie dość, że miał zabronione substancje, to posiadał sprzęt i dobrze przygotowane miejsce do uprawy konopi indyjskich. Na ścianach jego pokoju, niczym suszone zioła wisiały zioła halucynogenne. Policjanci zabezpieczyli ponad 3800 gramów gotowego suszu konopi i ponad 15 gramów amfetaminy oraz wyposażenie plantacji.

27-latek w piątek, (19.11.br.) usłyszał zarzut uprawy i wytworzenia znacznych ilości ziela konopi innych niż włókniste oraz posiadania amfetaminy. Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. W sobotę Sąd Rejonowy w Biskupcu aresztował mieszkańca powiatu bartoszyckiego na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa 27-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (mk/rj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się