Zapowiedzi wydarzeń

UWM na oriencie – Studencki wyścig na terenie kampusu

Już 25. października studenci pierwszego roku będą mieli okazję wziąć udział w Red Bull Uniwersytet Warmińsko-Mazurski na Oriencie. To nietypowa gra terenowa, która toczyć się będzie na terenie uczelnianego kampusu.

Zapisy są bezpłatne, a formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://tickets.redbull.com/landingpage/nNe6cjssas1GLke. Chętni zgłaszają się indywidualnie, a dopiero na miejscu zawodów, uczestnicy będą podzieleni na trzyosobowe drużyny. Cel to jak najszybsze dotarcie do punktów kontrolnych, rozlokowanych na różnych wydziałach oraz rozwiązanie przygotowanych tam łamigłówek i zadań. Nagroda dla najlepiej zorientowanej ekipy to 1000 zł!

ZASADY GRY

Przed startem każda drużyna otrzyma mapę w formie układanki. Ich głównym zadaniem będzie zebranie jak największej liczby puzzli, z których powstanie mapa kampusu. Brakujące elementy należy zdobyć w wyznaczonych punktach kontrolnych. W każdym z takich miejsc, na uczestników czekać będzie zadanie do wykonania. By zwyciężyć, trzyosobowe drużyny będą musiały wykazać się sprytem i umiejętnością współpracy, a jest o co walczyć! Wygrana drużyna otrzyma aż tysiąc złotych!

KTO MOŻE ZOSTAĆ UCZESTNIKIEM

Do udziału zaproszeni są wszyscy studenci pierwszego roku. Red Bull UWM na Oriencie to świetna okazja do poznania się i integracji. Miłośnicy biegów na orientację, łamigłówek, escape roomów i aktywnego spędzania czasu z pewnością doskonale odnajdą się w tej uczelnianej grze miejskiej.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Zapisy są już otwarte.

By wystartować należy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie: https://tickets.redbull.com/landingpage/nNe6cjssas1GLke

Kiedy? 25 października 2018,  godz. 16:00-18:00, Biuro Zawodów startuje godzinę wcześniej
Gdzie? Kampus Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, okolice Plaży Kortowskiej

Facebook: https://www.facebook.com/events/517579092088735/?active_tab=about

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*