Na sygnale

Usiłowali podpalić budynki – policjanci publikują wizerunki podejrzanych [VIDEO]

Kryminalni z Komisariatu Policji w Biskupcu prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy usiłowali dokonać podpalenia pomieszczeń znajdujących się na jednej z posesji na terenie Biskupca. W celu jak najszybszego dotarcia i rozliczenia sprawców usiłowania podpalenia policjanci zdecydowali się na upublicznienie wizerunku podejrzanych, których zarejestrowała kamera z monitoringu.

9 stycznia br. w Biskupcu o mały włos nie doszło do tragedii. Dwóch nieznanych na chwilę obecną mężczyzn weszło na teren jednej z posesji w Biskupcu i próbowało podpalić znajdujące się tam budynki. Na szczęście zanim to zrobili, zostali spłoszeni i uciekli, dzięki temu nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Oczywistym jest, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca, a osoby odpowiedzialne za usiłowanie podpalenia nie mogą pozostać bezkarne.

W związku z tym policjanci publikują wizerunki dwóch podejrzanych o to przestępstwo mężczyzn. Wszystkie osoby, które rozpoznają podejrzanych proszone są o przekazywanie wszystkich informacji mogących pomóc w ich ustaleniu i zatrzymaniu.

Informacje można przekazywać osobiście w Komisariacie Policji w Biskupcu przy ul. Mickiewicza 41, telefonicznie pod nr tel. +48 (89) 715 04 11, tel. kom. 887 890 018. Informacje można również wysyłać na adres e-mail: krzysztof.konczyk@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają anonimowość.

Źródło: KWP Olsztyn (rp/in)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*