Polecane artykuły

UPC z najszybszym internetem w Polsce wg. Speedtest

Zwycięzcą opublikowanego niedawno przez portal Speedtest.pl rankingu na najszybsze połączenie internetowe w Polsce w miesiącu maju została firma UPC Polska. Szeroka oferta dostawcy Internetu, jakim jest UPC, obejmuje połączenie charakteryzujące się systematycznym wzrostem prędkości pobierania i wysyłania danych.

Zestawienie Speedtest jest publikowane co miesiąc, a wyniki w maju odzwierciedlały aż 4,4 miliona pomiarów. UPC pokonało rywali ze średnim wynikiem prędkości 132,41 Mb/s. Ranking operatorów internetowych Speedtest.pl oparty został na testach przeprowadzonych przez użytkowników w czterech kategoriach – ogólnej, mobilnej, LTE oraz Wi-Fi.

Stale rosnąca prędkość połączenia internetowego, proponowanego przez UPC Polska, jest zasługą inwestycji w rozbudowę infrastruktury szerokopasmowej, które pozwoliły dostawcy osiągnąć w pierwszym kwartale wynik średniej prędkości 270 Mb/s. Fenomen UPC polega na tym, że ich oferta usług internetowych jest stabilna i niezawodna, a technologia nieustannie optymalizowana. UPC odpowiednio zareagowało na wzmożone użytkowanie Internetu przez klientów, szczególnie w ostatnim czasie, kiedy każdy z nas musiał przestawić się na pracę i rozrywkę zdalną oraz kontakty online.

Internet światłowodowy UPC

Aktualnie UPC Polska oferuje dwa rodzaje prędkości Internetu światłowodowego w trzech rożnych taryfach cenowych:

  • „Najniższa cena” (59,99 zł/miesiąc) – obejmuje Internet światłowodowy z prędkością do 500 Mb/s, TV na dobry początek oraz Modem Connect Box z Wi-Fi. Umowa zawierana jest na 24 miesiące, a koszt instalacji wynosi jedynie 1 zł.
  • „Umowa bez zobowiązania” (69,99 zł/miesiąc) – podobnie do pierwszej, zawiera w sobie Internet światłowodowy do 500 Mb/s, TV na dobry początek oraz Modem Connect Box z Wi-Fi. Różni się od poprzedniej tym, że umowa zawierana jest bez okresu zobowiązania, a instalacja wynosi 59,9 zł.
  • „Zyskujesz więcej” (79,99 zł/miesiąc) – Internet światłowodowy do 1 GB to jeden z elementów wchodzących w skład ostatniej opcji. Ponadto, oferta obejmuje Modem Giga Connect Box z Wi-Fi, umowa zawierana jest na 24 miesiące, a promocyjna cena instalacji wynosi 1 zł.

Warto podkreślić, że dostawca UPC zapewnia szybką instalację, pakiet kanałów TV na start, nowoczesny modem i dostęp do ponad 700 tys. hotspotów.

Abonament komórkowy UPC

Oferta abonamentu komórkowego w UPC składa się z trzech pakietów:

  • Pakiet Smart – obejmuje Internet w telefonie 10 GB, nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy, Internet w roamingu UE 2,51 GB, a umowa zostaje podpisana bez okresu zobowiązania. Abonament w tym pakiecie wynosi 0 zł przez pierwsze 3 miesiące, a następnie 29,99 zł/miesiąc.
  • Pakiet Comfort – użytkownik otrzymuje 50 GB Internetu, SMSy, MMSy i rozmowy bez limitu, Internet w roamingu UE 3,35 GB. Umowa, podpisywana bez okresu zobowiązania, zakłada abonament w wysokości 0 zł przez pierwsze 3 miesiące, a następnie opłatę miesięczną 39,99 zł.
  • Pakiet VIP – korzyści, wynikające z tego pakietu, to Internet w telefonie do 100 GB, nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy, Internet w roamingu w UE 5,03 GB. Użytkownik podpisuje umowę bez okresu zobowiązania, abonament przez 3 pierwsze miesiące wynosi 0 zł, a następnie 59,99 zł/miesiąc.

Dlaczego warto wybrać Internet od UPC?

To jedna z najlepszych i najtańszych ofert na rynku dostawców internetowych. W przeciwieństwie do mobilnego łącza, UPC Polska gwarantuje najszybsze połączenie internetowe, bez względu na obciążenie sieci czy pogodę za oknem. Dodatkowo użytkownik ma nieograniczony dostęp do Internetu, bez limitów pobierania.

Materiał Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*