Ukradli beczkę po piwie – zostali zatrzymani i ukarani mandatami

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracą do tekstu

Olsztyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież beczki po piwie, do której doszło w jednej restauracji na plaży miejskiej. 24-latkowie za popełnione wykroczenie zostali ukarani mandatami.

W poniedziałek (22.07.2019) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, że w jednej z restauracji na plaży miejskiej doszło do kradzieży. Jak się okazało – dwóch nietrzeźwych mężczyzn wykorzystując nieuwagę pracowników lokalu gastronomicznego, ukradło z jego wnętrza metalową beczkę po piwie. Kiedy obaj zorientowali się, że pojemnik jest pusty, porzucili go w okolicznych zaroślach.

Po chwili, sprawcy zostali rozpoznani przez właściciela restauracji, który z pomocą przechodniów ujął mężczyzn. Na miejsce przyjechał policyjny patrol, który przewiózł 24-latków do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu, mężczyźni przyznali się od winy i zostali ukarani surowymi mandatami.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Warmia i Mazury otrzymały prestiżowy tytuł Perły Samorządu

Spośród zgłoszeń nadesłanych z całej Polski, kampania promocyjna