Wiadomości

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Skorzystaj z bezpłatnych porad

Wzorem lat ubiegłych, warmińsko-mazurscy policjanci aktywnie wezmą udział w nadchodzącym „Tygodniu Pomocy Ofiarom Przestępstw”, który w tym roku obchodzony jest od 24 lutego do 1 marca.

Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie szczególnej uwagi społeczeństwa oraz instytucji państwowych i samorządowych na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem.

Jak w latach ubiegłych w komendach Policji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego dyżury telefoniczne będą pełnić policjanci. Udzielą oni wszelkich informacji oraz porad. Ci, którzy mają więcej czasu, będą mogli przyjść do jednostki Policji bądź utworzonych punktów informacyjnych, gdzie uzyskają odpowiedź na nurtujące ich pytania.

Poniżej przedstawiamy grafik godzin urzędowania Policjantów w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie:

W dniach 24 i 25 lutego 2014 r. w godz. 10:00 – 14:00 w Wydziale Prewencji Komendy  Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 3 funkcjonariusz Zespołu Prewencji Kryminalnej, Patologii i Nieletnich, będzie pełnił dyżur w pokoju 201 oraz pod numerem telefonu (89) 522-47-42

W dniach 26.02.2014 r. i 28.02.2014 r. w godz. 11:00-14:00 funkcjonariusz Policji z Komendy Miejskiej Policji, będzie pełnił dyżur wspólnie ze specjalistami różnych instytucji w Olsztyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych w Olsztynie przy ul. Tarasa Szewczenki 1

Szczegółowy wykaz wszystkich punktów informacyjnych dostępny tutaj.

Źródło: KWP Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*