Na sygnale

Trwają poszukiwania 21-letniego Mateusza

Policjanci z zespołu zajmującego się poszukiwaniem osób zaginionych pracują nad ustaleniem miejsca przebywania 21-letniego Mateusza Ławreszuk. Mężczyzna w dniu 28.09.2020 roku o godzinie 7:00 wyszedł ze swojego domu (Olsztyn ul. Dworcowa) i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z członkami swojej rodziny. Policja wspólnie z rodziną apeluje o pomoc w ustaleniu miejsca przebywania zaginionego.

Policjanci zajmujący się sprawą zaginięcia 21-letniego Mateusza Ławreszuk ustalili, że mężczyzna w dniu swojego zaginięcia wyszedł z domu i tradycyjnie miał jechać do zakładu pracy w rejonie os. Gutkowo w Olsztynie. 21-latek spod swojego domu wyjechał samochodem osobowym m-ki Skoda Octavia koloru srebrnego o nr rej. NO 1015L. Z policyjnych ustaleń wynika, że w dniu zaginięcia (28.09.2020) w/w pojazd poruszał się w rejonie skrzyżowania ulicy Synów Pułku z ul. Tuwima w Olsztynie, co może świadczyć o tym, że 21-latek opuścił teren miasta a nawet powiatu olsztyńskiego.

MATEUSZ ŁAWRESZUK ma 21 lat. Jest szczupłej budowy ciała o wzroście 190 cm, ma krótko ostrzyżone włosy koloru blond, odstające duże uszy, oczy koloru niebieskiego. Policja nie posiada informacji na temat ubioru mężczyzny w dniu jego zaginięcia.

Z policyjnych ustaleń wynika, że podobne sytuacje nigdy wcześniej nie miały miejsca. Policjanci prowadzą intensywne czynności, których celem jest jak najszybsze ustalenie miejsca przebywania zaginionego.

Policjanci wspólnie z rodziną apelują o przekazywanie każdej informacji, która może doprowadzić na trop 21-latka do najbliższej jednostki policji osobiście lub pod nr alarmowym 112. Informacje na temat zaginionego można przekazywać do osoby bezpośrednio nadzorującej poszukiwania dzwoniąc pod nr tel. 503933956. Apelujemy również o przekazywanie informacji dotyczących samochodu, którym mógł poruszać się 21-latek – SKODA OCTAVA nr rej. NO 1015L.

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*