Sport

Trenuj z Mistrzem – otwarte warsztaty bokserskie w Olsztynie

W piątek 21 marca firma Transcom zorganizuje w Olsztynie ogólnodostępne, bezpłatnewarsztaty bokserskie z Przemysławem Opalachem, Mistrzem Świata wagi super średniej federacji WBF oraz zdobywcą pasa IBF International.

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy: fitness dla kobiet rozpocznie się o godzinie 15.00, natomiast warsztaty bokserskie dla mężczyzn o 16.30. Zgłoszenia można przesyłać do 19 marca na adres poland@transcom.com z dopiskiem „warsztaty”.

Transcom zatrudnia w Olsztynie ponad 350 konsultantów, dzięki którym nasza organizacja może dynamicznie się rozwijać. Dlatego aktywnie włączamy się w życie miasta, wspierając osoby z regionu w realizacji ich pasji – mówi Marek Szul dyrektor Transcom w Polsce.

Tym razem postawiliśmy na pięściarstwo. Jest to jedna z najstarszych sztuk walki, która kształtuje w człowieku samodyscyplinę oraz hart ducha. Uczestnicy warsztatów będą mogli zgłębić jej tajniki pod okiem Mistrza Świata,Przemysława Opalacha, a jednocześnie poznać bliżej naszą firmę – dodaje.

Przemysław Opalach jest urodzonym w Olsztynie bokserem wagi super średniej. Przez 18 lat mieszkał w Niemczech, gdzie trenował MuayThai i boks amatorski pod okiem doświadczonych trenerów. Po powrocie do Olsztyna założył sekcję bokserską i klub sportowy „Wilki” Olsztyn. 11 marca 2011 przeszedł na zawodowstwo. 20 grudnia 2013 zdobył pas IBF International oraz Mistrzostwo Świata wagi super średniej federacji WBF.

Pięściarstwo to moja pasja. Mam nadzieję, że dzięki takim inicjatywom jak nadchodzące warsztaty coraz więcej olsztynian zacznie trenować boks. Jednakże Ci, którzy nastawiają się na spacerek bardzo się zawiodą. Naszym celem jest się porządnie zmęczyć – komentuje przekornie Przemysław Opalach.

Organizator warsztatów – Transcom Worldwide Poland,międzynarodowy lider w sektorze CRM (usług zarządzania relacji z klientem) – jest obecny w Olsztynie od 2003 roku. Firma znajduje się obecnie w fazie dynamicznego rozwoju i planuje znacząco zwiększyć zatrudnienie jeszcze w tym roku.

Od wielu lat Transom organizuje bezpłatne warsztaty edukacyjne oraz zajęcia sportowe w regionie. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że dzięki naszym inicjatywom osoby borykające się z trudną sytuacją finansową, mogą poszerzać swoje horyzonty, a także zdobywać nowe umiejętności – podsumowuje Joanna Osińska, Country Human Resources Manager w Transcom Worldwide Poland.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*