Trening Biegowy „Run 4 Fun” z Pawłem Pszczółkowskim

Organizatorzy projektu społecznego „Run 4 Fun” zapraszają już w najbliższą sobotę (14 marca) na trening biegowy z Pawłem Pszczółkowskim.

Trening biegowy z Pawłem Pszczółkowskim odbędzie się w sobotę 14 marca 2015 roku o godz. 12.00 nad jeziorem Długim w Olsztynie (okolice mostu). treningbiegowy-run4fun

Podczas zajęć każdy z uczestników będzie mógł się dowiedzieć m.in. jak zacząć biegać, na co zwracać uwagę i jak trenować.

Ponadto w ramach spotkania przewidziany jest również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Udział w treningu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych (nie ma ograniczeń wiekowych).

Wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/914153918618709/

Kim jest Paweł Pszczółkowski?
Paweł Pszczółkowski jest licencjonowanym instruktorem lekkiej atletyki i rekreacji ruchowej w dyscyplinie lekkoatletyki, trenerem personalnym (ma ukończony kurs w Instytucie Edukacji i Sportu w Olsztynie), a przede wszystkim aktywnym biegaczem. Jego głównymi osiągnięciami w tej dziedzinie sportu są m.in:
– indywidualny srebrny medalista Akademickich Mistrzostw Polski wśród Uniwersytetów w Biegach Przełajowych;
– indywidualny srebrny medalista Mistrzostw Polski AZS w Półmaratonie;
– złoty medalista Akademickich Drużynowych Mistrzostw Polski wśród Uniwersytetów w biegach przełajowych;
– zwycięzca wielu biegów ulicznych.
Jest także założycielem grupy Pszczółkowski Team – zgranego , stale rozwijającego się zespołu wielu osób, dla których aktywność fizyczna, a w szczególności bieganie stało się prawdziwą pasją życiową.

„Run 4 Fun” to projekt społeczny stworzony przez trzech uczniów z XI Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie: Jakuba Kamińskego, Patryka Dziębowskiego i Macieja Wrońskiego. Projekt jest realizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”.

Celem projektu jest zachęcenie jak największej ilości młodzieży z regionu do biegania.

Aby zachęcić, a tym samym uprzyjemnić rozpoczęcie przygody z tym rodzajem sportu, uczniowie stworzyli stronę internetową run4fun.org.pl, na której regularnie zamieszczają m.in. ciekawe artykuły, poradniki dotyczące biegania i terminarz imprez biegowych organizowanych na Warmii i Mazurach, a także organizują wiele atrakcyjnych konkursów, np. na swoje najbardziej zwariowane zdjęcie w trakcie biegu.

Profil projektu „Run 4 Fun” można także znaleźć w serwisie społecznościowym Facebook – TUTAJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Wrzucili hulajnogę do rzeki. Zauważył ich operator monitoringu [VIDEO]

Dziś (27.05) około godz. 10:40 w trakcie dyżuru,