Tragiczny wypadek w lunaparku. Nie żyje 9-letni chłopiec

- Kategoria: Na sygnale
0

Szczycieńscy policjanci pod nadzorem prokuratora rejonowego wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego w Szczytnie na terenie lunaparku. W wyniku awarii karuzeli ucierpiał 9-letni chłopiec i jego 30-letni wujek. Niestety obrażenia chłopca były na tyle poważne, że mimo udzielonej pomocy zmarł. Życiu i zdrowiu 30-latka nic nie zagraża. Decyzją prokuratora policjanci zabezpieczyli karuzelę do czasu wykonania kolejnych czynności.

Wczoraj (22.07.2018) po godz. 14:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Szczytnie na terenie lunaparku doszło do awarii karuzeli, na której przebywał 9-letni chłopiec wraz ze swoim 30-letnim wujkiem. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że w wyniku tej awarii doszło do wypadku, w którym 9-latek doznał poważnych obrażeń ciała. Nieprzytomny został przetransportowany do szpitala. Niestety mimo udzielonej pomocy chłopiec zmarł. 30-latek, który również brał udział w zdarzeniu, został przewieziony do szczycieńskiego szpitala, na szczecie nie wymagał hospitalizacji.

Policjanci, zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili i rozpytali osoby, które były świadkami wypadku, po to aby zebrać jak najwięcej informacji, które pozwolą na określenie przyczyn tego wypadku. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości pracowników odpowiedzialnych za karuzelę, która uległa awarii – byli trzeźwi. Decyzją prokuratora, policjanci zabezpieczyli karuzelę w celu poddania jej dalszym czynnościom.

Źródło: KWP Olsztyn (esz/tm)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się