Tragiczny wypadek pod Lutrami. Na auto przewróciło się drzewo

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. twitter.com/kmpolsztyn

W ostatnim czasie lokalnie występujące silne wiatry dają się we znaki mieszkańcom Olsztyna i powiatu olsztyńskiego. Niestety, poza poprzewracanymi przedmiotami czy spadającymi z drzew gałęziami doszło do sytuacji, w której na jadący pojazd przewróciło się drzewo. Na skutek tego zdarzenia kierujący osobową skodą poniósł śmierć. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Śledczy wraz z prokuratorem wykonują na miejscu czynności procesowe.

W piątek (24.09.2021 r.) o godz. 10:30 oficer dyżurny z Komisariatu policji w Biskupcu otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem kierującego osobową skodą, na którą podczas jazdy przewróciło się drzewo. Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej między miejscowościami Wysoka Dąbrowa a miejscowością Lutry.

Na miejsce skierowano służby w postaci karetki pogotowia, straży pożarnej i policji. Niestety, mimo natychmiastowej pomocy świadka, 59-letni kierowca skody poniósł śmierć. Do zabezpieczenia śladów z miejsca wypadku oraz wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą wraz z technikiem kryminalistyki. W czynnościach procesowych na miejscu zdarzenia uczestniczy również prokurator.

Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności wypadku.

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po