Na sygnale

Tragiczny wypadek na ul. Bałtyckiej w Olsztynie

Olsztyńscy policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Na skrzyżowaniu z ul. Rybaki doszło do zderzenia dwóch osobówek. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń zginęła 23-letnia kierująca oraz 25-letni pasażer osobowego audi. Kierowca drugiego auta zbiegł z miejsca zdarzenia. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

W czwartek (11.11.2021) po godz. 19:00 doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych w rejonie skrzyżowania ul. Bałtyckiej i Rybaki w Olsztynie. Oba to samochody marki Audi. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że do doszło do niego w momencie, gdy 23-letnia kierująca pojazdem marki Audi A6, zawracała na skrzyżowaniu, a następnie doszło do zderzenia z pojazdem marki Audi A8, jadącemu ul. Bałtycką w kierunku osiedla Redykajny.

Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej na miejscu wypadku, najpierw przez świadków wypadku, a następnie służby ratunkowe, 23-letnia kierująca oraz 25-letni pasażer osobowego Audi A6 zmarli. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierowca Audi A8 pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Od wyniku tych ustaleń będzie zależała ostateczna kwalifikacja czynu. Trwają również czynności mające na celu ustalenie i dotarcie do mężczyzny, który oddalił się z miejsca wypadku drogowego. Utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Bałtyckiej trwały kilka godzin.

Źródło: KMP Olsztyn (aj/tm)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*