Tragiczny wypadek na trasie Międzylesie-Orzechowo

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 32-letni mężczyzna. Ze wstępnie uzyskanych informacji wynika, że był to najprawdopodobniej kierowca osobowego audi. Do zdarzenia doszło na trasie Międzylesie-Orzechowo w gminie Dobre Miasto.

W poniedziałek (22.05.2023 r.) w nocy oficer dyżurny  Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na trasie Międzylesie-Orzechowo w gminie Dobre Miasto. Jak wstępnie ustalili policjanci, osobowe audi zjechało do przydrożnego rowu i uderzyło w drzewo, gdzie następnie doszło do jego dachowania. W pobliżu auta zostało znalezione ciało 32-letniego mężczyzny.

Ze wstępnie uzyskanych informacji wynika, że był to najprawdopodobniej kierowca osobowego audi. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KMP Olsztyn (aj/kh)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się