Na sygnale

Tragiczny wypadek na trasie Lidzbark Warmiński – Bartoszyce

Policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 51 w Samolubiu. 55-letni kierujący motorowerem zginął na miejscu, po tym jak jego jednoślad zderzył się z osobowym suzuki. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę (23.10.2019) około godz. 13:00 na trasie Lidzbark Warmiński – Bartoszyce w Samolubiu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca motoroweru jadąc w kierunku Bartoszyc, z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z osobowym suzuki. 55-letni motorowerzysta, mieszkaniec gminy Kiwity zginął na miejscu. 71-letni kierowca suzuki i jego pasażerka nie odnieśli żadnych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Policjanci zabezpieczyli ślady i pojazdy oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn (mk/tm)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*