Tragiczny wypadek na trasie Gradki-Jesionowo

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Policjanci pracowali wczoraj (10.11) na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego na trasie Gradki-Jesionowo z udziałem dostawczego vokswagena i motoroweru. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń 78-letni motorowerzysta zginął na miejscu. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

Wczoraj około godz. 12:30 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem Vokswagena Craftera i motoroweru na trasie Gradki-Jesionowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że do zdarzenia doszło prawdopodobnie w momencie wykonywania przez 78-letniego motorowerzystę manewru skrętu w lewo podczas którego kierujący autem uderzył w motorower. Niestety na skutek poniesionych obrażeń 78-letni motorowerzysta zginął na miejscu.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że 29-letni kierowca vokswagena w momencie zdarzenia był trzeźwy.

Zadaniem policyjnym śledczych będzie zbadanie przyczyn i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. W czynnościach bierze udział osobiście prokurator.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus