Tragiczny wypadek na trasie Gisiel-Dźwierzuty. Kierowca najechał na leżącego na jezdni mężczyznę

- Kategoria: Na sygnale
0

Wczoraj w nocy około godziny 23.00 na trasie miejscowości Gisiel-Dźwierzuty doszło do wypadku śmiertelnego z udziałem kierującego samochodem osobowym i pieszego. Kierujący renault nie zauważył leżącego na drodze mężczyzny i najechał na niego. Mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości pieszego.

Do wypadku doszło w nocy z 03.07 na 04.07.2019 r. około godziny 23.00 między miejscowością Gisiel a Dźwierzutami. Jak wynika z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, pieszy leżał na drodze. Kierujący samochodem osobowym 32-latek jadący w kierunku miejscowości Dźwierzuty najechał na niego. Leżący na jezdni mężczyzna nie posiadał na sobie żadnych elementów odblaskowych. W wyniku potrącenia, na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Trwają czynności zmierzające do ustalenia jego tożsamości. Badanie stanu trzeźwości kierującego renault wykazało, że w chwili wypadku był trzeźwy. Na miejscu pracowali szczycieńscy policjanci pod kierunkiem prokuratora. Teraz będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn (aw/rj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Będą szybsze i sprawniejsze podróże koleją z Giżycka do Korsz

Będą szybsze i sprawniejsze podróże koleją z Giżycka