Tragiczny pożar domu jednorodzinnego

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru, do którego doszło w jednej z miejscowości w gminie Lidzbark Warmiński. W budynku jednorodzinnego domu zapalił się dach budynku. W trakcie przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli zwęglone ciało. Trwa ustalanie tożsamości ofiary. Powołany biegły z zakresu pożarnictwa wypowie się, co było bezpośrednią przyczyną pożaru.

Wczoraj (04.08.19) kilka minut przed północą oficer dyżurny lidzbarskiej policji został telefonicznie poinformowany o pożarze domu jednorodzinnego na terenie gminy Lidzbark Warmiński. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie zastali gaszących pożar strażaków. Dom całkowicie objęty był pożarem, a w trakcie akcji pożarniczej do wnętrza budynku zawalił się dach. Po zakończonej akcji w jednym z pomieszczań spalonego budynku funkcjonariusze odnaleźli zwęglone ciało. Trwa ustalanie tożsamości ofiary.

Policyjna grupa zdarzeniowa przeprowadziła oględziny oraz przesłuchała świadków. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Powołany biegły z zakresu pożarnictwa wypowie się, co było bezpośrednią przyczyną pożaru.

Źródło: KWP Olsztyn (mk/rj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus