Ciekawostki

TK Maxx w Galerii Warmińskiej

Aktualne kolekcje projektantów z całego świata, w cenach do 60 % niższych od regularnych,  dostępne będą od września w Olsztynie. Salon TK Maxx w Galerii Warmińskiej będzie pierwszą lokalizacją nie tylko w stolicy Warmii i Mazur, ale również w całym województwie. Podpisanie umowy  z angielską siecią kończy tym samym etap komercjalizacji, obejmującej najemców wielkopowierzchniowych.

Oferta produktowa TK Maxx obejmuje szeroki wybór odzieży, zarówno damskiej, męskiej jak i dziecięcej, a także butów, akcesoriów i dodatków dla domu. Wszystko sygnowane logiem najlepszych domów mody z całego świata, pochodzących z ich aktualnych kolekcji. Model sprzedaży TK Maxx oparty jest na koncepcji off– price, polegający na sprzedaży produktów w cenach niższych od regularnych w Polsce i na świecie. Na niemal każdy ze sklepów przypada do 50 000 produktów.

TK Maxx jest marką grupy TJX Europe, wchodzącej w skład TJX Companies, Inc. Pierwszy sklep brandu powstał w 1994 roku w Anglii. W roku, w którym przypada jubileusz 20- lecia działalności, brand posiada blisko 400 sklepów w Europie, w tym ponad 23 w Polsce.

– Lokalizacje TK Maxx powstają w miastach o określonej sile nabywczej oraz liczbie mieszkańców. Salon brandu, który otworzy się w Galerii Warmińskiej będzie pierwszym i jedynym w Olsztynie. Dwukondygnacyjna lokalizacja posiadać będzie 2300 m2. Tym samym TK Maxx jest nie tylko ostatnim, ale i największym z najemców wielkopowierzchniowych Galerii Warmińskiej – mówi Mariusz Kowalczyk, leasing director z Libra Project, spółki odpowiedzialnej za komercjalizację powstającego przy ul. Tuwima i Sikorskiego obiektu.

Szeroka oferta dostępna w TK Maxx, uzupełni modowe spektrum, które od 5 września dostępne będzie w Galerii Warmińskiej.

Branża fashion reprezentowana będzie przez światowych i polskich gigantów, na czele z brandami hiszpańskiej grupy Inditex: Zarą, Pull&Bear, Bershką, Stradivariusem, Oysho, Massimo Dutti, szwedzką marką H&M czy też polską grupą LPP, która ulokuje w Galerii Warmińskiej wszystkie swoje brandy (Reserved, House, Cropp, Mohito, Sinsay oraz Home and You). Oprócz nich, w powstającym w Olsztynie obiekcie znajdą się m.in. Piotr i Paweł, Smyk Megastore, Empik, New Yorker, Martes Sport, Euro RTV AGD, Sephora, Douglas, Carry, CCC, Deichmann, Rossmann, Promod, Camaieu, Orsay, Tally Weijl, Solar, Hexeline, Simple, Deni Cler, Unisomo, Pierre Cardin, Vistula, Wólczanka, Bytom, Camel Active, Venecja, Kazar, Ryłko, Gino Rossi, Lavard, Levi`s, Taranko, , Vans, Lee, Wrangler, Big Star, Diverse, Nike, Adidas, Gatta, Ecco, , Kruk, Apart, Yes, , , Medicine, Tatuum, 4F, Jack Wolfskin, Americanos, Mustang, Oui, Patrizia Pepe, Pinko, Furla, Versace, Roberto Cavalii, Mc’Donald’s, KFC, North Fish, Subway i wielu innych.

 

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*