Szkoła policealna w Olsztynie

- Kategoria: Polecane artykuły
0

Szkoła policealna Olsztyn oferuje szereg kierunków o nachyleniu medyczno-społecznym. Kończąc wybrany kierunek w naszej placówce, zdobywa się szeroką wiedzę i cenną praktykę z zakresu medycyny czy nauk społecznych. Przygotowujemy do wykonywania konkretnych zawodów. Sprawdź sam/a!

Szkoła policealna w Olsztynie w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór kierunków na styku medycyny oraz nauk społecznych.

Kursy z dziedziny stomatologii

W zakresie nauk stomatologicznych można się u nas kształcić na kierunku asystentki stomatologicznej, w ramach którego przygotowujemy do pracy w charakterze asystentki w implantologii oraz radiologa w stomatologii. Wówczas oferujemy szkolenie doskonalące teoretyczne, które nie uprawnia do samodzielnego wykonywania ani opisów zdjęć RTG – czyli podobnie jak w przypadku higienistki stomatologicznej, co dodatkowo przysposabia do pracy radiologa w stomatologii a także przeszkala z zakresu sterylizacji medycznej. Natomiast technik dentystyczny stanowi kurs, gdzie prezentujemy elementy implantologii oraz technologii CAD / CAM.

Ortoptysta i opiekun

Jeżeli chcesz zostać ortoptystką, przygotujemy Cię z elementów optodysleksji oraz integracji sensorycznej, a także z zakresu refrakcji. Zaś dla osób mających opiekuńcze usposobienie przygotowaliśmy szereg kursów na rozmaitych opiekunów. Od opiekuna medycznego oraz środowiskowego, których nauczymy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, przez opiekuna w domu pomocy społecznej, który zapozna się z tym, jak zajmować się podopiecznymi DPS-u, aż po opiekunkę dziecięcą, wyszkoloną z zakresu arteterapii, masażu Shantala oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Ponadto możesz zostać terapeutą zajęciowym z szeroką wiedzą z zakresu arteterapii bądź terapii śmiechem i zabawą.

Szeroki zakres kursów z tytułem technik

W naszej szkole policealnej w Olsztynie (sprawdź Studium Pracowników Medycznych i Społecznych) możesz również zdobyć tytuł technika:

  • usług kosmetycznych – szykujemy kandydatów do pracy w SPA & Wellness, a także szkolimy z zakresu charakteryzacji teatralnej oraz wybranych elementów medycyny estetycznej;
  • administracji – szkolimy z zakresu organizacji pracy rejestracji medycznej, sekretariatu medycznego bądź administracji w bezpieczeństwie;
  • masażysty – przygotowujemy do pracy w centrach SPA & Wellness, odnowy biologicznej oraz szkolimy z zakresu elementów fizjoterapii i Kinesiotapingu;
  • elektroradiologa – szkolimy z zakresu innowacyjnych metod stosowanych w radioterapii oraz ochrony radiologicznej;
  • farmaceutycznego – szkolimy z zakresu zielarstwa, dermokonsultacji oraz homeopatii.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tym kierunkiem do składania aplikacji do naszej siedziby!

Artykuł sponsorowany

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Miasto planuje kupno i montaż kolejnych energooszczędnych opraw LED

Stolica Warmii i Mazur planuje kupno i montaż