Polecane artykuły

Szkoła policealna w Olsztynie

Szkoła policealna Olsztyn oferuje szereg kierunków o nachyleniu medyczno-społecznym. Kończąc wybrany kierunek w naszej placówce, zdobywa się szeroką wiedzę i cenną praktykę z zakresu medycyny czy nauk społecznych. Przygotowujemy do wykonywania konkretnych zawodów. Sprawdź sam/a!

Szkoła policealna w Olsztynie w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór kierunków na styku medycyny oraz nauk społecznych.

Kursy z dziedziny stomatologii

W zakresie nauk stomatologicznych można się u nas kształcić na kierunku asystentki stomatologicznej, w ramach którego przygotowujemy do pracy w charakterze asystentki w implantologii oraz radiologa w stomatologii. Wówczas oferujemy szkolenie doskonalące teoretyczne, które nie uprawnia do samodzielnego wykonywania ani opisów zdjęć RTG – czyli podobnie jak w przypadku higienistki stomatologicznej, co dodatkowo przysposabia do pracy radiologa w stomatologii a także przeszkala z zakresu sterylizacji medycznej. Natomiast technik dentystyczny stanowi kurs, gdzie prezentujemy elementy implantologii oraz technologii CAD / CAM.

Ortoptysta i opiekun

Jeżeli chcesz zostać ortoptystką, przygotujemy Cię z elementów optodysleksji oraz integracji sensorycznej, a także z zakresu refrakcji. Zaś dla osób mających opiekuńcze usposobienie przygotowaliśmy szereg kursów na rozmaitych opiekunów. Od opiekuna medycznego oraz środowiskowego, których nauczymy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, przez opiekuna w domu pomocy społecznej, który zapozna się z tym, jak zajmować się podopiecznymi DPS-u, aż po opiekunkę dziecięcą, wyszkoloną z zakresu arteterapii, masażu Shantala oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Ponadto możesz zostać terapeutą zajęciowym z szeroką wiedzą z zakresu arteterapii bądź terapii śmiechem i zabawą.

Szeroki zakres kursów z tytułem technik

W naszej szkole policealnej w Olsztynie (sprawdź Studium Pracowników Medycznych i Społecznych) możesz również zdobyć tytuł technika:

  • usług kosmetycznych – szykujemy kandydatów do pracy w SPA & Wellness, a także szkolimy z zakresu charakteryzacji teatralnej oraz wybranych elementów medycyny estetycznej;
  • administracji – szkolimy z zakresu organizacji pracy rejestracji medycznej, sekretariatu medycznego bądź administracji w bezpieczeństwie;
  • masażysty – przygotowujemy do pracy w centrach SPA & Wellness, odnowy biologicznej oraz szkolimy z zakresu elementów fizjoterapii i Kinesiotapingu;
  • elektroradiologa – szkolimy z zakresu innowacyjnych metod stosowanych w radioterapii oraz ochrony radiologicznej;
  • farmaceutycznego – szkolimy z zakresu zielarstwa, dermokonsultacji oraz homeopatii.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tym kierunkiem do składania aplikacji do naszej siedziby!

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*