Na sygnale

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 79-latka

Zaginięcie 79-latka zgłosił personel szczycieńskiego szpitala. Mieszkaniec Szczytna oddalił się z oddziału szpitalnego w samej piżamie. Sprawne i skuteczne działania szczycieńskich policjantów oraz strażaków przyczyniły się do odnalezienia zaginionego.

Dzisiaj (03.04.2019) po godzinie 1.00 szczycieńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 79-letniego mieszkańca Szczytna. Z informacji przekazanych przez personel szczycieńskiego szpitala wynikało, że mężczyzna opuścił oddział mając na sobie jedynie piżamę i oddalił się w nieznanym kierunku. Mężczyzna nie posiadał ze sobą telefonu komórkowego, nie można było zatem nawiązać z nim żadnego kontaktu.

Natychmiast po otrzymanym zgłoszeniu, dane mężczyzny, w tym jego wygląd i ubiór przekazano patrolom pełniącym służbę. Dodatkowo w poszukiwania włączyła się miejscowa straż pożarna oraz OSP. Po niespełna 2 godzinach poszukiwań odnaleziono 79-latka, który leżał na torowisku, był wyziębiony i przytomny. Z jego relacji wynikało, że przewrócił się i nie miał już siły wstać. Mężczyzna trafił do szpitala.

Źródło: KWP Olsztyn

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*