Piłka nożnaSportWiadomości

Strefa kibica Euro 2020 w przy Champion Pub

Fani piłki nożnej (nie tylko) ze stolicy regionu odliczają już godziny do rozpoczęcia UEFA Euro 2020. W naszym mieście zmagania piłkarzy nożnych będzie można śledzić w jednej strefie kibica.

Pandemiczna rzeczywistość mocno zmieniła kalendarz wielu wydarzeń masowych. Zawieszane imprezy, przesuwane festiwale, konieczność ograniczania lub rezygnacji z rozgrywek sportowych – to była rzeczywistość ostatnich kilkunastu miesięcy.

Obostrzenia dotknęły m.in. jednej z najbardziej wyczekiwanych imprez, mistrzostw Europy w piłce nożnej. Turniej miał być rozegrany w minionym roku w 12 miastach-gospdarzach w 11 państwach. W kwietniu tego roku zdecydowano o utrzymaniu nazwy, czyli Euro 2020, a z grona miast-organizatorów wypadł Dublin.

Długo nie było także wiadomo, czy zawody będą mogły odbyć się z udziałem publiczności oraz czy piłkarscy fani będą mogli śledzić rywalizację w pubach lub strefach kibica. Taka możliwość się pojawiła, dlatego taka strefa pojawi się także w Olsztynie. Będzie zorganizowana przez Champion Pub na Starym Mieście

– Zapraszamy do rezerwacji stolików w pubie i wszystkich do oglądania meczów w strefie kibica – zachęcają organizatorzy strefy na swoim profilu Facebookowym. – Niedługo więcej szczegółów dotyczących naszych partnerów, atrakcji i innych ciekawych wydarzeń.

Pub Champion zlokalizowany jest przy ul. Podwale. Decyzją prezydenta Olsztyna ten trakt zostanie udostępniony na wyłączne potrzeby strefy kibica na miesiąc od 11 czerwca (piątek), czyli na czas trwania UEFA Euro 2020. Warto jednak zaglądać do wszystkich olsztyńskich lokali, które będą transmitować mecze zbliżającego się Euro.

[Facebook Champion Pub]

Źródło: UM Olsztyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*