Piłka nożnaSport

Stomil Olsztyn zremisował kolejny mecz

Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali w meczu 29. kolejki I ligi z GKS-em Tychy 1:1. Bramkę dla olsztyńskiej drużyny zdobył Łukasz Suchocki.

Drużyna gości objęła prowadzenie już w 7 minucie meczu po bramce z rzutu wolnego Piotra Rockiego. Do remisu po błędzie drużyny GKS-u w 45 minucie doprowadził Łukasz Suchocki. W drugiej połowie było już bez bramek. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Następne dwa mecze Stomil rozegra na wyjeździe. W następną sobotę 18 maja z Miedzią Legnica, a następnie 22 maja z Wartą Poznań.

Stomil Olsztyn – GKS Tychy 1:1 (1:1)

Bramki: Suchocki (45′) – Rocki (7′)
Kartki żółte: Niewulis – Zunić, Rocki
Sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)

Stomil: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Andrzej Niewulis, Rafał Remisz, Kamil Hempel – Łukasz Suchocki, Łukasz Jegliński, Paweł Głowacki, Grzegorz Lech (85′ Michał Glanowski), Paweł Kaczmarek – Paweł Piceluk (72′ Szymon Kaźmierowski)
GKS: Piotr Misztal – Maciej Mańka, Tomasz Balul, Mariusz Masternak, Adrian Chomiuk – Łukasz Małkowski (79′ Damian Szczęsny), Mateusz Kupczak, Ivica Žunić, Bartłomiej Babiarz (89′ Adam Imiela), Piotr Rocki – Jakub Bąk (67′ Mateusz Bukowiec)