Piłka nożnaSport

Stomil Olsztyn wygrał z Kolejarzem Stróże 2:1

W meczu 21. kolejki I ligi Stomil Olsztyn pokonał na własnym boisku Kolejarza Stróże 2:1. Bramki dla olsztyńskiego zespołu zdobyli Marcin Warcholak i Grzegorz Lech.

Stomilu Olsztyn zaczął prowadzić już w 12. minucie meczu po strzale z rzutu wolnego Marcina Warcholaka. W 61. minucie meczu goście zdołali doprowadzić do remisu. Bramkę dla Kolejarza zdobył Bartłomiej Smuczyński.

Dziesięć minut później sędzia podyktował rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym przez Tidiane Niane. Bramkarza Kolejarza pokonał Grzegorz Lech. Wynik 2:1 dla Stomilu utrzymał się już do końca meczu.

Stomil Olsztyn – Kolejarz Stróże 2:1 (1:0)
Bramki: 12′ Marcin Warcholak, 71′ (k.) Grzegorz Lech) – 61′ Bartłomiej Smuczyński
Żółte kartki: Grzegorz Lech, Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki, Piotr Darmochwał – Krzysztof Markowski, Dariusz Walęciak
Sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź)

Składy:

Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Kucharski, Czarnecki, Warcholak, Głowacki, Darmochwał, Trzeciakiewicz (36′ – Koprucki), Żwir (83′ – Kun), Lech, Bzdęga (60′ – Kato).

Kolejarz Stróże: Radliński – Gryźlak, Markowski, Niane, Walęciak, Smuczyński, Bocian, Trochim (74′ Chałas), Leszczak, Stefanik, Adamek.