Piłka nożnaSport

Stomil Olsztyn przegrał w Katowicach z GKS-em 2:1

Piłkarze Stomilu Olsztyn po dobrej pierwszej połowie meczu przegrali z GKS-em Katowice, wiceliderem I ligi 2:1. Jedyną bramkę dla biało-niebieskich w 15. minucie spotkania zdobył Grzegorz Lech.

Podopieczni Adama Łopatko prowadzili po pierwszej połowie spotkania w Katowicach 1:0. Bramkę w 15 minucie spotkania dla olszyńskiego zespołu zdobył Grzegorz Lech.

W meczu zanosiło się na niespodziankę, a jednak w drugiej połowie gospodarze zaczęli konsekwentnie odrabiać straty. W 72. minucie meczu bramkę na 1:1 zdobył Grzegorz Goncerz. Ten sam zawodnik ustalił końcowy wynik meczu, zdobywając drugą bramkę w 90. minucie spotkania.

Bramki: Grzegorz Goncerz (72,90) – Grzegorz Lech (15)
GKS: Budziłek – Czerwiński, Kamiński, Jurkowski, Pietrzak – Figiel (39. Gancarczyk), Duda (62. Goncerz), Cholerzyński, Fonfara, Wołkowicz (83. Zieliński) – Pitry.
Stomil Olsztyn: Mieczkowski – Bucholc, Koprucki, Remisz, Hempel, Kato (69. Michałowski), Głowacki, Jagliński (83. Kaźmierowski), Kun, Lech (85. Mroczkowski), Bzdęga.
Żółtekartki: Jagielski, Kun, Bucholc

Sędzia: Marek Karkut (Warszawa).

Sędzia: Marek Karkut