Piłka nożnaSport

Stomil Olsztyn odnotował kolejną porażkę w meczu sparingowym

Olsztyńscy piłkarze przegrali w Ostródzie swój ostatni przedsezonowy sparing 2:4 (1:1) . Przeciwnikiem „biało-niebieskich” był beniaminek I Ligi, Chojniczanka Chojnice.

Pierwszą bramkę dla olsztyńskiego Stomilu zdobył w 27. minucie strzałem głową Grzegorz Lech. W ostatniej minucie wynik meczu na 2:4 ustalił Karol Żwir.

2-4 Karol Żwir 90’

Stomil Olsztyn: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Dawid Kucharski (46 Arkadiusz Koprucki), Rafał Remisz, Kamil Hempel – Bartosz Papka, Łukasz Jegliński, Paweł Głowacki, Grzegorz Lech, Tomasz Bzdęga – Szymon Kaźmierowski. Grał także: Karol Żwir.

Chojniczanka Chojnice: Konrad Jałocha – Paweł Iwanicki, Błażej Radler, Norbert Jędrzejczyk, Karol Ziąbski (46’ Maciej Ropiejko) Kosuke Ikegami (Ziąbski), Krystian Feciuch, Daniel Chyła, Artur Pląskowski (46’ Tomasz Ostalczyk), Filipe Godinho (Pląskowski) – Tomasz Mikołajczak.