Spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Został zatrzymany

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło na jednej z dróg w gminie Lubawa. Według wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu skuterowi. W wyniku poniesionych obrażeń kierująca jednośladem zmarła.

W miniony piątek (08.11.2019 r.) na jednej z dróg w gminie Lubawa doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 53 – latek kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu skuterowi. Kierująca jednośladem chcąc uniknąć zderzenia z samochodem gwałtownie zmieniła kierunek ruchu, nie zapanowała nad pojazdem, a następnie uderzyła w przydrożny drewniany budynek. Mieszkanka gminy Lubawa w wyniku poniesionych obrażeń zmarła.

Funkcjonariusze zatrzymali 53 – latkowi prawo jazdy po czym osadzili go w policyjnej celi. W trakcie czynności policjanci ustalili, że kobieta nie miała założonego kasku ochronnego.

Teraz funkcjonariusze będą szczegółowo wyjaśniać, co było przyczyną tego tragicznego w skutkach wypadku.

Źródło: KWP Olsztyn (jk/rj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Będą szybsze i sprawniejsze podróże koleją z Giżycka do Korsz

Będą szybsze i sprawniejsze podróże koleją z Giżycka