SportSporty walki

Spotkanie z mistrzynią świata UFC – Joanną Jędrzejczyk

W sobotę, 19 grudnia o godz. 14:00 w kawiarni Hangloose Caffé (Olsztyn, ul. Jeziorna 8a) odbędzie się spotkanie z Joanną Jędrzejczyk – mistrzynią federacji UFC w wadze słomkowej.

Joanna Jędrzejczyk – z urodzenia i z miłości do miasta – olsztynianka. Pierwsza Polka w największej i najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie – UFC oraz mistrzyni w wadze słomkowej.

W programie rozmowa z „JJ” o ostatnich walkach, otoczce najlepszej federacji MMA na świecie, planach na przyszłość i sprawach codziennych. A także autografy, zdjęcia i rozmowy z fanami. To jedyna i niepowtarzalna sytuacja, aby osobiście zobaczyć i poznać najbardziej interesującą zawodniczkę MMA na świecie. Na fanów czekać będą liczne niespodzianki od sponsorów Joanny.

28-letnia Joanna Jędrzejczyk, zawodniczka Arrachionu Olsztyn jest sześciokrotną mistrzynią świata, czterokrotną mistrzyną Europy oraz pięciokrotną mistrzynią Polski w muay thai.

W swojej karierze stoczyła 11 zawodowych walk w MMA i wszystkie wygrała. W UFC stoczyła już pięć pojedynków, a mistrzowski pas zdobyła 14 marca 2015 roku pokonując przez TKO na gali UFC 185 w Dallas dotychczasową mistrzynię, Amerykankę Carlę Esparzę.

14 listopada 2015 roku olsztynianka po raz drugi obroniła pas mistrzyni UFC w wadze słomkowej, pokonując w walce wieczoru na gali UFC 193 w Melbourne Kanadyjkę Valerie Leturneau.

W 2015 roku została uznana przez serwis Sherdog.com za najlepszą zawodniczkę MMA na świecie, bez podziału na jakiekolwiek kategorie wagowe.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*