Na sygnale

Śmiertelny wypadek w Demitach. Zginęła 19-latka

Braniewscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Demitach. Niestety na miejscu zginęła 19-letnia kierująca, która w chwili zdarzenia podróżowała sama. Jak ustalili wstępnie funkcjonariusze, kobieta straciła panowanie nad autem i uderzyła w przydrożne drzewo.

Wczoraj (14.06.2018) około godz. 19:00 oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony, że w miejscowości Demity (gmina Płoskinia) doszło do wypadku. Na miejsce natychmiast skierowano patrol. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń 19-letnia kierująca samochodem zginęła na miejscu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta podróżująca nissanem straciła panowanie nad autem, zjechała na pobocze, a następnie bokiem samochodu uderzyła w drzewo. 19-latka jechała sama. Prawo jazdy miała od roku.

Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki i prokuratorem. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz policjanci będą szczegółowo wyjaśniać przyczyny tego zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn (js/tm)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*