Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym koło miejscowości Wietrzychowo. 47-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Audi poniósł śmierć na miejscu.

W czwartek (10.06.2021r.) około godz. 6:30 w pobliżu miejscowości Wietrzychowo (gm. Nidzica) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, pociąg osobowy relacji Działdowo-Olsztyn zderzył się z samochodem osobowym marki Audi. Kierujący autem, 47-letni mieszkaniec gm. Nidzica poniósł śmierć na miejscu. Z ustaleń policjantów zadysponowanych do obsługi zdarzenia wynika, że mężczyzna jechał sam, maszynista był trzeźwy i żadna z osób podróżujących pociągiem nie poniosła obrażeń. Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku.

Chwila nieuwagi, pośpiech mogą doprowadzić do tragedii. Obserwujmy drogę i jej otoczenie oraz przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego. Znak „STOP” ustawiony przed przejazdem kolejowym oznacza bezwzględną konieczność zatrzymania pojazdu. Dopiero wówczas, gdy upewnimy się, że nic nie nadjeżdża, możemy jechać dalej.

Źródło: KWP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus