Na sygnale

Śmiertelne potrącenie na drodze krajowej S7

Ostródzcy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej S7. Na miejscu zginął 51-letni pieszy. Nieco później po tym zdarzeniu, na przeciwległym pasie doszło do kolejnego wypadku. Tym razem osobowa skoda uderzyła w zaparkowanego tira. Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala.

We wtorek (23.04.2019) po godz. 20:00 na drodze krajowej S7 doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginął 51-letni pieszy. Mężczyzna został potrącony przez jadący w kierunku Warszawy samochód ciężarowy. Mężczyzna nie miał żadnych elementów odblaskowych i nie powinien w ogóle pojawić się w tym miejscu na drodze. Do godz. 24:00 oba pasy S7 w kierunku Warszawy były zablokowane w policjanci organizowali objazdy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

W czasie, gdy śledczy pracowali na miejscu tego zdarzenia, na „nitce” drogi krajowej S7 biegnącej w stronę Gdańska, około godz. 22:00 doszło do kolejnego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu tego zdarzenia wynika, że kierujący osobową skodą nie dostosował prędkości do warunków drogowych i na łuku drogi zjechał na pobocze, a następnie uderzył w naczepę stojącego na parkingu tira. 34-letni kierujący i 28-letni pasażer skody trafili do szpitala. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności także tego zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn (ak)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*