Sarius wystąpi podczas Kortowiady 2023

Trudno w to uwierzyć, ale Kortowiada 2023 rozpocznie się za 99 dni! Skład wykonawców, którzy wystąpią podczas nadchodzącej edycji najlepszych juwenaliów w Polsce powiększa się z każdym tygodniem, a dziś przyszła pora na kolejne, 9. już ogłoszenie. Na Scenie Głównej pojawi się Sarius!

Utalentowany raper i wokalista zadebiutował w 2013 roku i od tamtej pory konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie. Przełomem w jego karierze okazało się wydanie w 2017 roku piątego w jego dorobku albumu, „ANTIHYPE”. Płyta została świetnie przyjęta przez słuchaczy i uzyskała status platynowej. Podobnie było w przypadku dwóch kolejnych albumów „Wszystko co złe” oraz „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”. Raper na pewno podzieli się swoją wyjątkową energią z publicznością.

Grono wykonawców, którzy wystąpią podczas tego festiwalu studenckiego składa się zatem już z 9. artystów. Potwierdzono, że zagra Oki, Michał Szczygieł, bryska, Gibbs, Pezet, Igo, Błażej Król, Kult oraz Sarius. Zgodnie z zapowiedziami na Scenie Głównej podczas kosmicznej Kortowiady wystąpi łącznie 15. artystów.

  1. edycja Kortowiady odbędzie się w dniach 24-27 maja 2023. Koncerty, czyli największa atrakcja olsztyńskich juwenaliów, będą miały miejsce przez 3 dni – od 25 do 27 maja. Wszelkie istotne informacje znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady, gdzie można także dokonać zakupu karnetów na wydarzenie.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Od czerwca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie płatności tylko kartą lub przelewem

Od 1 czerwca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie