Wiadomości

Ruszają miejskie lodowiska. OSiR przygotował prezent

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że w środę 29 listopada 2023 roku o godz. 15:00 uruchomione zostaną dwa miejskie lodowiska – w CRS Ukiel oraz przy ul. Jeziołowicza.

Środa i czwartek to dni jazdy bez trzymanki, czyli prezent od Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie – w te dni wejścia będą darmowe! Od 1 grudnia obowiązują już bilety, ale tu także świetna informacja: utrzymujemy ceny z poprzedniego sezonu!

Obydwa lodowiska, jak co roku, zbudowaliśmy od podstaw na sezon zimowy. Znakomicie wkomponowany obiekt w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel to lodowisko kameralne o wymiarach 30×20 metrów, na Pieczewie mamy z kolei już przestrzeń, na której można poszaleć – tam dysponujemy taflą o wymiarach 40×30 m.

Infrastruktura techniczna jest gotowa, a w wypożyczalniach w obu obiektach czeka na was sprzęt sportowy – łyżwy oraz gadżety pomocnicze typu pandy i pingwinki. Pamiętajcie, że łyżwy to sport dla każdego! Początkujący mogą stawiać bezpiecznie pierwsze kroki, a zaawansowani wykonywać bardziej skomplikowane ewolucje – informuje OSIR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*