Ciekawostki

Restauracje z warmińsko-mazurskiego w drugim etapie ogólnopolskiej akcji kanału Kuchnia+

Blisko 2300 restauracji wzięło udział w drugiej edycji akcji „Kuchnia+ poleca”. Pasjonaci kulinariów oddali na nie aż 17 500 głosów. Do drugiego etapu akcji, której organizatorem jest Kuchnia+, autorski kanał tematyczny nc+, awansowały 3 lokale z woj. warmińsko-mazurskiego.

Zakończył się pierwszy etap trwającej właśnie akcji „Kuchnia+ poleca”. To unikalny w Polsce projekt, który z jednej strony uwzględnia opinie klientów, a z drugiej jest oparty na merytorycznej ocenie ekspertów. Dzięki temu łączy on upodobania miłośników jedzenia z profesjonalnym podejściem do prowadzenia restauracji.

W porównaniu do pierwszej edycji udział wzięło 50% więcej lokali. Pasjonaci jedzenia poza domem oddali również 20% więcej głosów. Dzięki nim powstał prestiżowy ranking 48 restauracji, które w najbliższym czasie sprawdzą tajemniczy klienci Kuchni+. Ich pełną listę można znaleźć na stronie: www.bit.ly/Top48KuchniaPlusPoleca.

– Liczba głosów oraz poleconych restauracji pokazuje wzrost popularności naszej akcji. Po raz kolejny miło widzieć, że wśród lokali, które awansowały do kolejnego etapu, są zarówno te z mniejszych miejscowości, jak Olsztynek, ale także z większych, jak Olsztyn. Teraz przed naszymi ekspertami najtrudniejsze zadanie, bo muszą odwiedzić każde z tych 48 miejsc i wydać swoją ocenę – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanału Kuchnia+.

W drugim etapie, który będzie trwał od początku września do końca października, eksperci Kuchni+, jako tajemniczy klienci sprawdzą każdą z 48 restauracji, które najczęściej rekomendowali internauci. Swoją opinię wyrażą za pomocą specjalnej ankiety przygotowanej przez dział badań platformy nc+. Jej wynik wraz z oceną formularza wypełnianego przez poszczególne lokale i liczbą głosów zebraną w pierwszym etapie będzie miał wpływ na to, kto ostatecznie otrzyma certyfikat.

 

W listopadzie, podczas uroczystej gali, stacja wręczy 12 certyfikatów „Kuchnia+ poleca”. Uhonorowane w ten sposób miejsca otrzymają możliwość zaprezentowania się w specjalnym programie na antenie stacji, w rubryce na stronie www.kuchniaplus.pl oraz facebookowym profilu kanału pod adresem www.facebook.com/Kuchniaplus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*