Remonty cząstkowe nawierzchni ulic. Zobacz, gdzie spodziewać się utrudnień

- Kategoria: Wiadomości
0

W tym tygodniu (od 8 do 13 października) kontynuowane są remonty cząstkowe nawierzchni ulic Warszawskiej i Żołnierskiej. Rozpoczęły się również prace na ul. Obrońców Tobruku.

Na skrzyżowaniu al. Warszawskie i ul. Tuwima naprawiany jest pas do skrętu w prawo. Na ul. Żołnierskiej remontowany jest około 200-metrowy odcinek drogi od sanepidu do szpitala dziecięcego. Remont cząstkowy na ul. Obrońców Tobruku obejmie jezdnię przy Eranova na około 90-metrowym odcinku.

Może się to wiązać z lokalnymi utrudnieniami w ruchu. W miejscach prowadzonych robót ruch samochodowy odbywa się wahadłowo i jest kierowany przez upoważnionych do tego sygnalistów.

Źródo: ZDZiT w Olsztynie

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu