Przywiązał psa pod sklepem, gdy wrócił już go nie było

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. pixabay.com / Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Pozostawienie psa pod sklepem bez opieki to spore ryzyko. Przekonał się o tym pewien właściciel owczarka niemieckiego.

We wtorek (03.01)  po godzinie 15:00 z dyżurnym straży miejskiej skontaktował się mężczyzna z pytaniem czy strażnicy otrzymali zgłoszenie dotyczące owczarka niemieckiego znajdującego się na Al. Wojska Polskiego bez nadzoru.

Mężczyzna chwilę wcześniej przywiązał swojego czworonoga do barierki przed wejściem do jednego z lokali. Po wyjściu stwierdził, że psa nie ma tam, gdzie go zostawił. Operator monitoringu prześledził nagrania z kamer i zauważył, że psa odwiązał nastoletni chłopak, który udał się wraz z nim w stronę centrum miasta. Operator prześledził trasę nastolatka i znalazł go na Al. Piłsudskiego w pobliżu centrum handlowego. Następnie przekazał rysopis patrolowi, który znajdował się najbliżej.

Kilka chwil później 16-letni sprawca przywłaszczenia czworonoga został ujęty, a następnie przekazany patrolowi Policji do dalszych czynności.

Źródło: SM w Olsztynie

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana w organizacji ruchu: w niedzielę otwarcie ul. Wyszyńskiego

Trwa rozbudowa olsztyńskiej sieci tramwajowej. Kierujący już w