Zapowiedzi wydarzeń

Przedświąteczny koncert charytatywny w Galerii Warmińskiej

W środę 16 grudnia o godz. 18:00 w Galerii Warmińskiej swój wyjątkowy, przedświąteczny koncert akustyczny zagra Kosma.

Galeria Warmińska zaprasza na koncert wszystkich klientów, którzy chcą choć na chwilkę zapomnieć o przedświątecznej bieganinie. Specjalnymi gośćmi tego wydarzenia będą dzieci z Ośrodka Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną, które przyjadą do Galerii po wyjątkowej, przygotowanej przez Karczmę Jana wigilii.

Kosma to pseudonim artystyczny Piotra Stawowczyka, w którego duszy gra polska wrażliwość i grecki temperament. Muzyka Kosmy płynie prosto z serca. Z potrzeby serca także chce pomagać potrzebującym, dlatego 16 grudnia zagra koncert charytatywny dla dzieciaczków z olsztyńskiego Domu Dziecka.

„Nasi goście specjalni odwiedzą Lodową Krainę, a także zajrzą tam, gdzie nie wszystkim można wchodzić tj. obejrzą zaplecza techniczne Galerii Warmińskiej i Multikina. Odbędą także przejażdżkę pociągiem po Galerii. Mamy nadzieję, że dzięki tym atrakcjom dzieci poczują się wyjątkowe, wyróżnione” – mówi dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

Dzieci zostaną też obdarowane przez św. Mikołaja prezentami, które ufundowali najemcy Galerii Warmińskiej: Warmiolandia, Piotr i Paweł, Nord Fish, Multikino, DPJ Shelf, Agencja 37. Dziękujemy również Kosmie za koncert charytatywny, Karczmie Jana, Przemysławowi Opalach i Wojownikom Uśmiechu.

Organizatorzy akcji: Galeria Warmińska, Kosma, Wojownicy Uśmiechu.

Źródło: inf. prasowa Galerii Warmińskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*