WiadomościZapowiedzi wydarzeń

„Projekt Plaża” w Olsztynie

Telewizja TVN ponownie wyruszyła w wakacyjną podróż po polskich plażach. Impreza zamykająca cały tegoroczny cykl odbędzie się 19-21 sierpnia nad jeziorem Ukiel w Olsztynie.

W tym roku „Projekt Plaża” odwiedził już Świnoujście, Dziwnów, Szczecinek, Kołobrzeg, Mielno, Darłowo, Ustkę. Następnie miasteczko TVN zobaczyć będzie można jeszcze we Władysławowie i w Olsztynie.

„Projekt Plaża” na dobre wpisał się już w listę wakacyjnych wydarzeń. Co roku odwiedza kurorty, by bawić i uprzyjemniać wypoczynek wczasowiczom. W każdej miejscowości powstaje miasteczko podzielone na strefy, w których można aktywnie spędzić czas bądź zrelaksować się i odpocząć po dobrej zabawie.

W tym roku relacje z poszczególnych lokalizacji będą prowadzone przez Oliviera Janiaka w programie „Co za tydzień” (TVN, niedziela, godz. 11.35 i TVN Style, poniedziałek, godz. 13.40) oraz Paulinę Marciniak w „Tymczasem na plaży” (TTV, sobota, godz. 18.05; niedziela, godz. 18.00). Natomiast ekipa „Dzień Dobry Wakacje” (TVN, sobota i niedziela, godz. 08.30-11.00) co weekend kilkakrotnie połączy się na żywo z miasteczkiem „Projektu Plaża”.

W każdej lokalizacji ekipa TVN zaserwuje wczasowiczom pomysły na ciekawe spędzenie upalnych dni. Do dyspozycji plażowiczów będzie ścianka wspinaczkowa, kula sferyczna do chodzenia po wodzie czy Jenga i Twister w wersji maxi. Animatorzy zorganizują liczne zabawy i konkursy. Uczestnicy programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” w każdą sobotę o godz. 15.00, poprowadzą warsztaty taneczne.

W weekendowe wieczory na scenie „Projektu Plaża” zobaczymy fantastyczne show finalistów programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” – Oli Borkowskiej, Klaudii Antos, Michała Kalcowskiego oraz Artura Kuriata, a także koncerty młodych gwiazd, których teledyski mają miliony odsłon w internecie. Zaśpiewają Szymon Chodyniecki, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Marta Podulka, Sabina Jeszka oraz Klaudia Gawor.

Program:

08.30 – poranny jogging
09.00 – oficjalne otwarcie miasteczka, zapisy do turniejów plażowych
09.00-13.00 – konkursy z nagrodami, rozgrywki sportowe
13.00-14.00 – chillout/relax

14.00-17.00 – konkursy z nagrodami, rozgrywki sportowe
15.00 (sobota) – warsztaty taneczne z finalistami programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!”
20.00 – otwarcie części wieczornej
21.00 (sobota) – taneczne show finalistów programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!”
21.30 (piątek, sobota) – koncert gwiazdy i beach party
02.00 – zamknięcie miasteczka

W niedzielę miasteczko jest otwarte do godz. 17.00.

Na obszarze „Projektu Plaża” oprócz strefy TVN będą się znajdować wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji, takich jak: Pepsi, T-Mobile, Kubuś, iRobot, Lay’s, Electrolux, BelVita, Sokołów, Nestle – lody Kaktus oraz Decathlon, z których każdy przewidział atrakcje dla plażowiczów.

Wstęp na teren imprezy jest bezpłatny.

Więcej szczegółowych informacji TUTAJ

Źródło: projektplaza.tvn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*