Zapowiedzi wydarzeń

Prezentacja siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w Galerii Warmińskiej

W niedzielę 25 października o godzinie 14.00 w Galerii Warmińskiej odbędzie się prezentacja drużyny Indykpolu AZS Olsztyn. W programie między innymi: gry i zabawy z siatkarzami, prezentacja grup młodzieżowych AZS UWM Olsztyn, występ Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce, koncert EJTOBANGLA

„Po dziesięciu tygodniach wytężonych treningów, które odbywały się nawet i dwa razy dziennie siatkarze są spragnieni kontaktu z kibicami. Tym bardziej, że niektórzy kibice są nam wierni nawet od 30-40 lat, kibicują nam całe rodziny i kolejne pokolenia. To na was czekamy w niedzielę” – mówi Marcin Zarębski, manager marketingu AZS Olsztyn.

– Takie spotkania to dla zawodników „dodatkowy tlen”,, wiadomo, że sport bez kibiców nie istnieje. „Chłopaki chcą się zaprezentować w innej atmosferze, niż w czasie meczu gdzie jest stres, koncentracja, walka. Tu jest familiarnie, chodzi nam o miłe niedzielne spotkanie po obiedzie” – mówi Zarębski.

Siatkarskie święto rozpocznie się w najbliższą niedzielę (25 października) od godz. 14. Od tej godziny na ustawionych w Galerii Warmińskiej stoiskach będzie można porozmawiać z siatkarzami i potrenować na mini boisku, czy zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie. Oficjalna prezentacja zawodników (w tym także reprezentantów Belgii i Holandii) rozpocznie się o godz. 15.

„Żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić imprezę Piekarnia Tyrolska przygotowała dla zawodników i gości słodką niespodziankę. Zapowiada się naprawdę wyjątkowa niedziela” – zaprasza Michał Tur dyrektor Galerii Warmińskiej.

Wstęp na spotkanie z siatkarzami AZS Olsztyn będzie bezpłatne.

„Warto wesprzeć olsztyńskich siatkarzy na duchu przed rozpoczynającym się sezonem. Pokażmy im, że liczymy na dobre mecze w ich wykonaniu, że wierzymy w ich siły i możliwości” – zachęca Michał Tur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*