Na sygnale

Potrącenie na drodze krajowej nr 51

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 51 pomiędzy miejscowościami Kraszewo – Miłogórze. Doszło tam do potrącenia kierującego ruchem przez pojazd osobowy. Policjanci wyjaśniają przyczyny okoliczności tego zdarzenia.

W poniedziałek (07.12.2020r.) około godziny 13:30 dyżurny lidzbarskiej komendy został powiadomiony o potrąceniu pracownika kierującego ruchem przez samochód osobowy. Było to na drodze krajowej nr 51, pomiędzy miejscowościami Kraszewo – Miłogórze. Na tym odcinku, w pasie drogowym, prowadzone są prace poprawiające infrastrukturę drogową. W razie potrzeb, ruch regulowany jest ręcznie, przez kierujących ruchem. Jak wstępnie ustalono, do potrącenia doszło w momencie jak 40-letni kierujący ruchem wyszedł na drugi pas jezdni zza pojazdu ciężarowego i wpadł pod nadjeżdżający pojazd osobowy marki Volkswagen Sharan.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Poszkodowany 40-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Bartoszycach. Policjanci wyjaśniają przyczyn okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn (bm/kh)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*